Naklejki na przyprawy – nowoczesny design i elegancja

Odmalowanie ścian, czy wymiana wszystkich mebli nie jest jedynym sposobem na wprowadzenie odrobiny nowoczesności do Twojej kuchni. Istnieją znacznie tańsze i prostsze rozwiązania. Jednym z nich są coraz powszechniej używane naklejki na przyprawy.

Naklejki na przyprawy i przetwory
Szef kuchni poleca naklejki na przyprawy

Naklejki na przyprawy ułatwią Ci gotowanie

Spędzasz w kuchni bardzo dużo czasu, lubisz wprowadzać do menu nowe przepisy i eksperymentować. Dziś na obiad przyrządzisz spaghetti carbonara, jutro ugotujesz bouillabaisse, a w sobotę możesz zdecydować się na przygotowanie dowolnego dania z kuchni tajskiej. Testowanie wszystkich kuchni świata wymaga od Ciebie ogromnej wiedzy, poświęcenia i mądrze zagospodarowanej kuchni, w której wszystko ma swoje miejsce. Oczywiście warzywa, mięso, czy owoce zawsze starasz się kupować świeże, dlatego niema problemu z ich przechowywaniem, co innego przyprawy. Chili, bazylia, kolendra, szafran, rozmaryn i setki innych przypraw po każdym eksperymencie kulinarnym gromadzą się na półkach powodując ogromny nieład. Bałagan daje znać o sobie kiedy chcesz przygotować kolejne danie i musisz przebić się przez dziesiątki torebek z przyprawami. Świetnym rozwiązaniem Twoim problemów mogą okazać się używane przez kucharzy z całego świata naklejki na przyprawy. Zestaw eleganckich etykiet naklejonych na pojemniczki, czy słoiczki zdecydowanie ułatwia wyszukanie potrzebnej w danej chwili przyprawy, ale również pomoże uniknąć wyczerpania zapasów.

Naklejki na przyprawy – nowy design dla Twojej kuchni

Jednak samo gotowanie to nie wszystko. Dodatkowym atutem naklejek są ich walory estetyczne. Zamiast malowania ścian, wieszania na nich kolorowych talerzy, czy wymiany mebli kuchennych lepiej zaopatrzyć się w poręczne słoiczki i zestaw stylowych naklejek opatrzonych napisami i kolorowymi grafikami, które następnie można ponaklejać wspomniane słoiczki, czy plastikowe pojemniczki i dowolnie poustawiać na kredensie, czy półce. Przyozdobione etykietami słoiczki z przyprawami są zdecydowanie tańszym i efektywniejszym sposobem na wpuszczenie odrobiny nowoczesności  do Twojej kuchni niż kompletna zmiana dekoracji, a przy okazji własnoręcznie przygotowane słoiczki z etykietami podkreślą dobry smak i wysokie umiejętności zarządzającej nimi Pani Domu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *